Tabela


Tabela po 8 kolejce:

1.      WKS Gryżyna                   7             18          30:8

2.      Huragan Srocko               6             15          35:6

3.      Danko Choryń                  6             15          15:7

4.      Olimpia St. Lubosz          7             13          19:7

5.      Rywal II Kurza Góra        8             13          18:11

6.      Strzelec Darnowo           7             12          19:15

7.      Amicus Mórka                  7             3             14:30

8.      MAT Katarzynin               7             3             12:27

9.      WKS Piechanin                 7             0             1:53

 

Zapowiedź ostatniej kolejki rundy jesiennej niedziela 10 listopada:

1.           WKS Piechanin – Amicus Mórka                godz.     14.00    

2.           Huragan Srocko – Olimpia St. Lubosz      godz.     11.00    

3.           WKS Gryżyna – Danko Choryń                   godz.     14.00    

4.           Strzelec Darnowo – MAT Katarzynin        godz.     11.00    

               Pauza – Rywal II Kurza Góra                                    

                                                                                                        

 

Tabela po 7 kolejce:

1.      WKS Gryżyna                   6             18          29:5

2.      Danko Choryń                  5             15          15:5

3.      Huragan Srocko               5             12          31:5

4.      Olimpia St. Lubosz          6             10          16:6

5.      Rywal II Kurza Góra        7             10          15:11

6.      Strzelec Darnowo           6             9             17:15

7.      Amicus Mórka                  6             3             13:26

8.      MAT Katarzynin               7             3             12:27

9.      WKS Piechanin                 6             0             1:50

 

Zapowiedź następnej kolejki niedziela 3 listopada:

1.           Danko Choryń – Strzelec Darnowo          godz.     13.00

2.           Olimpia St. Lubosz – WKS Gryżyna           godz.     11.00

3.           Amicus  Mórka – Huragan Srocko            godz.     12.00 (Śrem)

4.           Rywal II Kurza Góra-WKS Piechanin         godz.     11.00

               Pauza – MAT Katarzynin                                                           

 

 

Tabela po 6 kolejce:

1.      WKS Gryżyna                   5             15          24:4

2.      Danko Choryń                  4             12          12:3

3.      Olimpia St. Lubosz          5             10          14:3

4.      Rywal II Kurza Góra        6             10          15:8

5.      Huragan Srocko               4             9             28:5

6.      Strzelec Darnowo           5             6             14:13

7.      Amicus Mórka                  5             3             12:21

8.      MAT Katarzynin               6             3             10:24

9.      WKS Piechanin                 6             0             1:50

 

Zapowiedź następnej kolejki 27 października:

1.           Huragan Srocko – Rywal II Kurza Góra    godz.     11.00

2.           WKS Gryżyna - Amicus Mórka                   godz.     14.00

3.           Strzelec Darnowo - Olimpia St. Lubosz    godz.     11.00

4.           MAT Katarzynin – Danko Choryń              godz.     11.00

               Pauza – WKS Piechanin                                                                                           

                             

 

Tabela po 5 kolejce:

1.      WKS Gryżyna                   4             12          22:3

2.      Danko Choryń                  4             12          12:3

3.      Rywal II Kurza Góra        5             10          14:6

4.      Olimpia St. Lubosz          4             7             9:2

5.      Huragan Srocko               3             6             12:5

6.      Strzelec Darnowo           4             3             10:11

7.      Amicus Mórka                  4             3             10:17

8.      MAT Katarzynin               5             3             9:19

9.      WKS Piechanin                 5             0             1:34

 

Zapowiedź następnej kolejki 20 października:

1.           Olimpia St. Lubosz – MAT Katarzynin      godz.     13.00

2.           Amicus Mórka – Strzelec Darnowo          godz.     14.00 (Śrem)

3.           Rywal II Kurza Góra – WKS Gryżyna         godz.     11.00

4.           WKS Piechanin – Huragan Srocko            godz.     12.00

               Pauza – Danko Choryń                                                                             

                             

 

Tabela po 4 kolejce:

1.      Danko Choryń                  3             9             11:3

2.      WKS Gryżyna                   3             9             11:3

3.      Olimpia St. Lubosz          3             7             9:1

4.      Rywal II Kurza Góra        4             7             12:5

5.      Huragan Srocko               3             6             12:5

6.      Strzelec Darnowo           3             3             9:9

7.      MAT Katarzynin               4             3             6:15

8.      Amicus Mórka                  3             0             6:14

9.      WKS Piechanin                 4             0             1:23

 

Zapowiedź następnej kolejki 13 października:

1.           WKS Gryżyna – WKS Piechanin                  godz.     14.00

2.           Strzelec Darnowo–Rywal II Kurza Góra   godz.     11.00

3.           MAT Katarzynin - Amicus Mórka              godz.     11.00

4.           Danko Choryń – Olimpia St. Lubosz         godz.     13.00

               Pauza – Huragan Srocko                                                          

                             

 

Tabela po 3 kolejce:

1.      Olimpia St. Lubosz          3             7             9:1

2.      Huragan Srocko               2             6             10:2

3.      WKS Gryżyna                   2             6             9:1

4.      Danko Choryń                  2             6             7:0

5.      Rywal II Kurza Góra        3             4             8:5

6.      MAT Katarzynin               3             3             6:11

7.      Strzelec Darnowo           2             0             2:9

8.      Amicus Mórka                  2             0             3:10

9.      WKS Piechanin                 3             0             1:16

 

Zapowiedź następnej kolejki 6 października:

Amicus Mórka - Danko Choryń                  godz.     10.00    boisko boczne w Śremie              

Rywal II Kurza Góra– MAT Katarzynin      godz.     11.00

WKS Piechanin – Strzelec Darnowo         godz.     13.00

Huragan Srocko – WKS Gryżyna                godz.     11.00

Pauza – Olimpia St. Lubosz         

 

Tabela po 2 kolejce:

1.      WKS Gryżyna                    2             6             9:1

2.      Olimpia St. Lubosz          2             4             6:1

3.      Rywal II Kurza Góra        2             4             8:4

4.      Danko Choryń                  1             3             6:0

5.      Huragan Srocko               1             3             4:1

6.      Strzelec Darnowo           1             0             1:3

7.      Amicus Mórka                  1             0             3:7

8.      MAT Katarzynin               2             0             1:10

9.      WKS Piechanin                 2             0             0:11

 

Zapowiedź następnej kolejki 29 września:

Strzelec Darnowo – Huragan Srocko       godz.     11.00

MAT Katarzynin – WKS Piechanin             godz.     12.00

Danko Choryń – Rywal II Kurza Góra       godz.     13.00

Olimpia St. Lubosz - Amicus Mórka          godz.     14.00

Pauza – WKS Gryżyna                   

 

Tabela po 1 kolejce:

1.      WKS Gryżyna                    1             3             6:0

2.      Olimpia St. Lubosz          1             3             5:0

3.      Rywal II Kurza Góra        1             3             7:3

4.      Amicus Mórka                  1             0             3:7

5.      WKS Piechanin                 1             0             0:5

6.      MAT Katarzynin               1             0             0:6

7.      Strzelec Darnowo           0             0             0:0

8.      Huragan Srocko               0             0             0:0

9.      Danko Choryń                  0             0             0:0

 

Zapowiedź następnej kolejki 22 września:

Rywal II Kurza Góra – Olimpia Stary Lubosz  godz.11.00

WKS Piechanin – Danko Choryń  godz. 14.00

Huragan Srocko – MAT Katarzynin godz. 11.00

WKS Gryżyna – Strzelec Darnowo  godz. 14.00

 Pauza: Amicus Mórka

 

Tabela po 18 ostatniej kolejce :

1.      Strzelec Darnowo           16          38          58:18

2.      Huragan Srocko              16          33          70:35

3.      WKS Gryżyna                  16          31          45:22

4.      Rywal II Kurza Góra        16          24          61:35

5.      Olimpia Lubosz                16          23          36:29

6.      Danko Choryń                  16          21          24:20

7.      Amicus Mórka                  16          21          36:54

8.      MAT Katarzynin               16          7             20:86

9.      WKS Piechanin                 16          6             15:74

 

 

Tabela po 17 kolejce:

1.      Strzelec Darnowo           16          38          58:18

2.      WKS Gryżyna                 15          28          41:21

3.      Huragan Srocko              15          30          67:35

4.      Rywal II Kurza Góra        15          23          59:33

5.      Amicus Mórka                 15          21          34:52

6.      Danko Choryń                 15          21          22:18

7.      Olimpia Lubosz                15          20          30:29

8.      MAT Katarzynin               15          7             19:82

9.      WKS Piechanin                15          6             15:68

 

 

Tabela po 16 kolejce, meczach uzupełniających i korektach wyników Danko Choryń:

1.      Strzelec Darnowo           15          37          56:16

2.      WKS Gryżyna                 14          27          39:19

3.      Huragan Srocko              14          27          53:33

4.      Rywal II Kurza Góra        14          23          57:30

5.      Amicus Mórka                 15          21          34:52

6.      Danko Choryń                 14          18          16:17

7.      Olimpia Lubosz               14          17          27:27

8.      MAT Katarzynin               14          7             17:68

9.      WKS Piechanin                14          6             14:62

 

Tabela po 16 kolejce:

1.      Strzelec Darnowo           15          37          54:16

2.      WKS Gryżyna                 14          27          39:19

3.      Huragan Srocko               14          27          53:33

4.      Danko Choryń                  14          21          20:17

5.      Rywal II Kurza Góra         13          20          38:30

6.      Olimpia Lubosz                14          17          26:27

7.      Amicus Mórka                  14          17          31:50

8.      MAT Katarzynin               13          7             17:49

9.      WKS Piechanin                 13          6             12:58

 

Tabela po 15 kolejce:

1.      Strzelec Darnowo           14          34          52:16

2.      WKS Gryżyna                 14          27          39:19

3.      Huragan Srocko               13          27          53:31

4.      Danko Choryń                  13          20          18:15

5.      Rywal II Kurza Góra         12          19          36:28

6.      Amicus Mórka                  13          17          30:48

7.      Olimpia Lubosz                13          14          24:26

8.      WKS Piechanin                 12          6             11:55

9.      MAT Katarzynin               12          4             14:48

 

Tabela po 14 kolejce:

1.      Strzelec Darnowo           13          31          49:16

2.      WKS Gryżyna                 13          27          38:15

3.      Huragan Srocko              12          24          49:30

4.      Danko Choryń                12          20          16:12

5.      Rywal II Kurza Góra        12          19          36:28

6.      Olimpia Lubosz               13          14          24:26

7.      Amicus Mórka                 12          14          27:46

8.      WKS Piechanin                 11          6             11:52

9.      MAT Katarzynin               12          4             14:48

Tabela po 5 kolejce:

1.      Huragan Srocko               4             12          22:11

2.      WKS Gryżyna                  5             11          20:4

3.      Strzelec Darnowo             5             9            15:8

4.      Amicus Mórka                  5             9            14:14

5.      Danko Choryń                  4             7             4:3

6.      Rywal II Kurza Góra          4             4            13:14

7.      Olimpia Lubosz                 5             3             5:10

8.      MAT Katarzynin                4             3             5:14

9.      WKS Piechanin                 4             0             4:22

 

Tabela po 4 kolejce:

1.      Huragan Srocko               4             12          22:11

2.      WKS Gryżyna                   4             8             13:4

3.      Danko Choryń                  3             7             4:1

4.      Strzelec Darnowo             4             6             11:5

5.      Amicus Mórka                  4             6             10:13

6.      Rywal II Kurza Góra         3             4             10:10

7.      MAT Katarzynin                3             3             4:10

8.      Olimpia Lubosz                 4             0             3:10

9.      WKS Piechanin                 3             0             4:15

 

 

Tabela po 3 kolejce:

1.      Huragan Srocko               3             9             14:7

2.      WKS Gryżyna                   3             7             10:1

3.      Danko Choryń                  3             7             4:1

4.      Strzelec Darnowo             3             6             7:2

5.      Rywal II Kurza Góra         2             3             7:7

6.      Amicus Mórka                  3             3             6:10

7.      Olimpia Lubosz                3             0             1:7

8.      MAT Katarzynin                2             0             1:8

9.      WKS Piechanin                 2             0             0:7

 

Tabela po 2 kolejce:

1.      Huragan Srocko               2             6             7:4

2.      WKS Gryżyna                   2             4             5:1

3.      Danko Choryń                  2             4             2:1

4.      Rywal II Kurza Góra          1             3             4:0

5.      Strzelec Darnowo              2             3             6:2

6.      Amicus Mórka                   2             3             6:5

7.      Olimpia Lubosz                 2             0             1:6

8.      MAT Katarzynin                 1             0             1:6

9.      WKS Piechanin  0              2             0             0:7

 

Tabela po 1 kolejce:

1.      Strzelec Darnowo           1             3             6:1

2.      Amicus Mórka                 1             3             3:0

3.      Huragan Srocko              1             3             2:1

4.      Danko Choryń                 1             1             1:1

5.      WKS Gryżyna                  1             1             1:1

6.      Olimpia Lubosz                1             0             1:2

7.      WKS Piechanin                 1             0             0:3

8.      MAT Katarzynin                1             0             1:6

9.      Rywal II Kurza Góra          0             0             0:0