Wyniki przedostatniej kolejki LW

W rozegranej  24  października 6 kolejce rundy jesiennej Ligi Wiejskiej padły aż 33 gole.  Najwięcej bramek mogli obejrzeć kibice na boisku w Piechaninie gdzie miejscowy WKS przegrał 1:13 z Olimpią Stary Lubosz. Gościnni byli też piłkarze Rywala II Kurza Góra, którzy przegrali na własnym boisku z Huraganem Srocko 1:10. Huragan Srocko z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek LW. Bardzo dobre widowisko stworzyli zawodnicy WKS Gryżyna i Strzelca Darnowo. Oba zespoły walczyły o fotel wice lidera. Już w dziesiątej minucie na tablicy był wynik 2:2, na kolejne bramki kibice musieli czekać do  70 minuty choć sytuacji do zdobycia bramki oba zespoły miały bardzo dużo. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4 i o drugim miejscu w tabeli zadecyduje ostatnia kolejka.